Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bača

 ·        Sedí bača u ohně a jelikož je moderní, kouří trávu. Přijde k němu Ježíš a říká: "Bačo, jsem Je..." - "Čuš, ! Sadni si. Pofajčíš?" Tak Ježíš vzal tu trávu, potáhnul, a povídá: "Já jsem Ježíš Kristus." Bača pokývá hlavou a říká: "Hmm..., dobrá tráva...

  • Chodí čeští turisté po Tatrách, potkají baču a spustí: "Hele, pane, prosím vás, kde se tady pálí fakt dobrá slovenská Slivovice?" Bača: "Vidíte tu dedinku tam dole?" Turisté: "Jo, vidíme." Bača: "A vidíte vzadu tam ten kostol?" Turisté: "Jo, ten taky vidíme." Bača: "Tak okrem neho - všade."

 

  • Sedí bača na lúke, keď ku nemu príde turista. Pýta sa: "Čože bača, čo tak tuho rozmýšľate?" Bača: "Áále, rozmýšľam, či mám tuto, za nechtami hovno, alebo hlinu..." Turista mu zoberie prst, čuchne, olíže, a hovorí: "Fúúj, bača, však to je hovno!" Bača na to: "Aj som si myslel... Kde by sa mi v riti vzala hlina..."

 

  • Přijdou trampové k bačovi na salaš a žádají o nocleh. Ten je ubytuje ve chlévě a jak tak usínají, tak slyší vrchu kap, kap... Jednomu to nedá, a tak otevře pusu a okusí, co to vlastně kape. Bylo to sladké a dobré. A tak po celou noc mlsal a mlsal. Ráno se probudí a ptá se bači, co to vlastně na té půdě má. Bača odpoví: "Ále, nic moc, moje stará před měsícem umřela na cukrovku, a tak jsem ji hodil na půdu..."

 

  • Turista zabloudí v horách a najednou uvidí baču, jak nese v náručí jehně. Přiběhne k němu a ptá se: "Dobrý den, nevíte, prosím, jak se dostanu k nejbližší vesnici?" Bača odpovídá: "Mno, tak mi na chvilku podržte to jehně." Turista vezme jehně, bača rozhodí ruce a říká: "Nevím."

 

  • Dva osamělí pastevci si povídají... "Poslouchej, když jsme tady tak bez ženských, prý to jde i s krávou!" - "Fakt? To musím vyzkoušet!" Odejde a z ohrady se ozývají zvuky zápasu, šílené bučení vystrašené krávy. Nakonec se vrátí celý zasraný od hoven. "Ty debile, co jsi to tam prováděl?" ptá se překvapeně kamarád. "Víš, jak dlouho mi trvalo, než jsem tu pitomou krávu položil na záda?" - "Proboha, proč si ji válel na záda? Vždyť to jde jednodušeji zezadu!" - "Jo, ty chytrej? A jak bychom se přitom líbali?"

 

  • Potkají se u stolu Američan, Rus Slovák. Něco se popilo a Rus říká: "U nás máme tak obrovské ropovody, že se do nich vejde i ponorka!" Američan se nenechá zahanbit: "U nás, v Americe, se staví 1000 metrů vysoké mrakodrapy!" Slovák neví, čím by je trumfnul, až nakonec řekne: "My máme na Myjave takého baču, že keď sa mu postaví, deväť holubov sa mu naň môže posadiť...!" Noc se přehoupne do rána a když se probudí, Rus přiznává: "Víte, chlapi, když se pije, tak se lže a včera večer jsem lhal i já – nám se do těch ropovodů nevejde ponorka, ale jenom bagr..." Američan se taky přiznává: "Chlapi, byli jsme opilí, i já jsem lhal... My stavíme maximálně 600-metrové mrakodrapy..." - "Aj ja som vám klamal...," přiznává nakonec Slovák. "Ten bača nebol z Myjavy, ale z Liptova..."

 

  •  

 

  • Jdou dvě turistky přes Vysočinu a u salaše se ptají nahluchlého bači: "Dobrý den, kudy se dostaneme na Žďár?" – Bača ale neslyší a křičí: "Cooo?" - "Kudy se dostaneme na Žďár?" opakují turistky. "Cooo? Neslyším...!" Turistky se nadechnou a jednohlasně zakřičí: "Na Žďár!!!" Bača se usměje a kývne rukou: "Nazdar, kočky, nazdar!!!"

 

  • Bača našel na louce turistku, která při opalování na Evu usnula. Sundal klobouk, položil jí ho na přirození a běžel na salaš pro nějakou deku na přikrytí. Mezitím šli kolem valaši, koukají na ten klobouk, až jeden vykřikl: "Chlapi, baču nám vcuclo!"
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Wangle Your Blood Burden Checked

(Astesneava, 8. 10. 2018 7:58)

Torsion bras de quelqu'un est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre moelle bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/acheter-cialis-pfizer-france/

Blood Coerce : Blood urgency chart

(AAnodyprororry, 29. 7. 2018 21:38)

Compression est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre coeur bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-generique-vrai-ou-faux/

Humor

(Lada, 9. 2. 2012 20:26)

CHi! Ráda se směju, vyhledávám si vtípky na netu, nejradši ale naše český a kreslený , třeba pana Renčína: http://www.rencin.cz, potom Dwořáka http://www.oldrichdworak.cz a....

 

 

PortrétPoslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< červen / 2021 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 100769
Měsíc: 1195
Den: 46